Valsts prezidenta kanceleja Ziemassvētku rotājumu īrei tērē 40 tūkstošus

37 komentāri

Valsts prezidenta kanceleja šogad saviem Ziemassvētku rotājumu īrēšanai iztērējusi tikpat, cik daža laba pilsēta – aptuveni 40 000 eiro. Kancelejā gan TV3 Ziņām skaidro, ka šie tēriņi esot jādala uz četri, jo tuvākajos gados šādu iepirkumu vairs nebūšot.

Viena no sirsnīgākajām svētku tradīcijām ir lielās Rīgas pils Ziemassvētku egles iedegšana, ko Valsts prezidentam nu jau tradicionāli decembra sākumā palīdz izdarīt 20 daudzbērnu ģimenes no visas Latvijas. Tomēr arī šajā medus mucā atrodams darvas piliens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rotājumi prezidenta kancelejai izmaksājuši tikpat, cik dažām Latvijas pašvaldībām visas pilsētas izdaiļošana.

Saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja datiem, piemēram, Daugavpils par Ziemassvētku dekorācijām šogad tērē aptuveni 39 000 eiro, Liepāja – nepilnus 49 000, bet Jēkabpils – tikai 14 000.

Tikmēr prezidenta kanceleja par Ziemassvētku noformējuma vizualizācijas izstrādi un rotājumu nomu samaksājusi gandrīz 40 000 eiro. Kancelejā gan sola, ka šie bijuši vienreizēji tēriņi, kas turpmākos četrus gadus neatkārtosies.

Foto – Valsts prezidents iededz Ziemassvētku egli

TOP komentāri

 • Letiņš
  +11 +11 0

  Letiņš

  Izmaksu tāmi uz galda, lai varam izvērtēt, kā tika tērēta mūsu nodokļu nauda!!! Vai arī šīs izmaksas ir "valsts noslēpums" kā zatlera mēbeles?
 • nu-ja
  +10 +10 0

  nu-ja

  NESAIMNIECISKI,IZŠĶĒRDĪGI VALSTS DZĪVO PAR NODOKĻU MAKSĀTĀJU NAUDU,TĀPAT TAS SALŪTS,NU KĀDA VELLA PĒC TIE NENORMĀLI TŪKSTOŠI JĀIZLAIŽ GAISĀ!!! Mēs tauta tā nemainam rotājumus,tie kalpo vairākus gadus,te redz arvien vairāk un vairāk katru gadu tiek šķērdēts!!!!!!
 • Digna
  +9 +9 0

  Digna

  Sen neizprotu kam mēs izrādamies, ja tautai trūkst elementārām lietām

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl