15 komentāri
Valsts policiju iesaista kaķa vardarbīgas noslaktēšanas izmeklēšanā
Foto: Chris Erwin/Flickr

8. jūnija vakarā Alūksnē, Helēnas ielā, aiz Latvenergo ēkas pie dīķa tika atrasts vardarbīgā nāvē miris kaķa ķermenis. Kaķim bija sasietas ķepas, un tas bija ielikts maisā ar betona kluci. Nežēlīgā notikuma izmeklēšanā iesaistīta Valsts policija.

Pēc liecinieku stāstītā, maiss ar betona kluci iekšā ūdenī esot redzēts jau pirms kādas nedēļas, bet acīmredzot tagad kādam ļoti interesējis, kas maisā iekšā, tāpēc maiss izvilkts laukā ar visu tā saturu. Maisā tika atrastas melnbalta kaķīša mirstīgās atliekas.

 

“Kaķis bija pieaudzis, melns ar baltām ķepām, kaķim ap kaklu bija zilas krāsas siksniņa. Kājas sasietas ar baltas un sarkanas krāsas auduma auklām,” vēsta aculiecinieku ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

“Lūdzu padalāmies ar šo ierakstu, lai ātrāk varētu atrast vainīgās personas. Palīdzēsim Valsts policijai noskaidrot šā vardarbīgā akta vainīgos!” raksta dzīvnieku draugi.

Foto: facebook.com/astesunusas

Foto: facebook.com/astesunusas

TOP komentāri

 • Arābika
  +7 +7 0

  Arābika

  Cerams, ka tavi bērni vecumdienās, kad būsi slims ar vecuma demensi neizdomās šādā veidā no tevis atbrīvoties. Kaut gan tas jau nekas traks nav tavā skatījumā, un bērni arī noteikti to uzskatīs par normālu veidu kā atbrīvoties no veca, plānprātīga veča(vecenes), jo tu būsi viņiem iemācījis, ka tas ir normāli...
 • anonīmais
  +6 +6 0

  anonīmais

  tik liela cietssirdiba pret mūsu draugiem - dzivniekiem
  vai pašam slepkavam nav žel dzivnieka
  trakas lietas bet ko lai dara ka tik mazi sodi ir Latvija
 • Lasītāja
  +3 +3 0

  Lasītāja

  Agrāk diezgan ilgu laiku bija normāli arī cilvēkus sārtā dedzināt. Un saimniekam jau, manuprāt, būtu jābūt pieaugušam cilvēkam, nevis mazam un nenobriedušam bērnam, kuram nav atbildības sajūtas un izpratne labo/ļauno.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl