Komentāri

Valsts policija 9. maijā strādās pēc iepriekš izstrādātajiem plāniem, un šogad netiek prognozēti īpaši sabiedriskās kārtības pārkāpumi. Tāpat Valsts policijas rīcībā nav informācijas, ka tiek perinātas kādas nekārtības, intervijā raidījumam 900 sekundes stāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns.

Tāpat viņš sacīja, ka patlaban policijas rīcībā nav informācijas, ka no Krievijas būtu ieradušies kādi radikāli noskaņoti cilvēki. “Ja tāda informācija parādīsies, ir plāns, kā rīkoties,” sacīja Marķitāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz jautājumu, ar ko jārēķinās cilvēkiem, kuri pasākumos neplāno piedalīties, Valsts policijas priekšnieks akcentēja, ka Uzvaras parka apkaimē būs ierobežota satiksme un iespējami sastrēgumi. Tādēļ pastāv iespēja izvēlēties alternatīvus maršrutus vai arī rēķināties ar papildu laiku, braucot šajā virzienā.

Foto

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl