Valsts policija: Gadu mija uz Latvijas ceļiem aizvadīta mierīgi

5 komentāri

Pērnā gada pēdējā diena uz Latvijas ceļiem aizvadīta līdzvērtīgi ikdienai, taču diemžēl bijis arī traģisks gadījums. Vecpiebalgas pusē, nespējot savaldīt sniega motociklu, dzīvību zaudējis kāds vīrietis.

Policija arī 1.janvārī uz Latvijas autoceļiem turpina autovadītāju pastiprinātu kontroli.

Īpaša uzmanība līdz pat rītdienai tiks pievērsta braukšanai reibumā un ātruma pārsniegšanai. 1.janvāra pēcpusdienā viens no reidiem tika organizēts uz Babītes apvedceļa. Policija alkohola testu veica pilnīgi visiem šoferiem un neviens no autovadītājiem nebija sēdies pie stūres reibumā. Paši autovadītāji šādus reidus uztver ar sapratni.

“Forši, ideāli, tas arī vajadzīgs Latvijā, jo daudzi cilvēki ir tādi, kas vienkārši neievēro likumu. Lai būtu vairāk tādas darbības uz ceļiem,” saka autovadītājs Raivis.

Savukārt vēl kāds šoferis Vladislavs uzsver: “Piekrītu, atbalstu, nevajag braukt dzērumā pie stūres. Īpaši pēc svētkiem ir jārēķinās ar to, ka tādas pārbaudes ir regulāras.”

Policijas sniegtā informācija liecina, ka aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki. Savukārt par ātruma pārsniegšanu noformēti 82 protokoli, kas ir būtiski mazāk nekā ikdienā.

5 komentāri