Komentāri
Valsts policija aicina vadītājus 1.septembrī būt īpaši piesardzīgiem
FOTO: LETA

Ņemot vērā, ka, uzsākot jauno mācību gadu, pilsētās atgriezīsies liels skaits bērnu, policija aicina vecākus atgādināt bērniem ceļu satiksmes noteikumus, kā arī aicina autovadītājus šajās dienās būt īpaši piesardzīgiem.

Iesākoties jaunajam mācību gadam, skolēni, kuri pavadījuši brīvdienas laukos, atgriežas pilsētās, un bieži viņiem ir piemirsusies pilsētas intensīvā satiksme un ceļu satiksmes noteikumi, kuri jāievēro uz ielas. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, Valsts policija aicina vecākus jau savlaicīgi saviem bērniem atgādināt ceļu satiksmes noteikumus, kuri jāievēro uz ielas. Ja bērns uz skolu dosies patstāvīgi, aicinām vecākus izstaigāt ceļu uz skolu kopā ar bērnu, vēršot viņa uzmanību uz bīstamākajām vietām un noteikumiem, kas šajās vietās jāievēro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpaši piesardzīgiem šajās dienās lūdzam būt arī autovadītājiem. Kā norāda Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis: ”Ikvienam autovadītājam jārēķinās, ka pēc vasaras brīvlaika ielas būs pilnas un bērni apmulsuši no svētku kņadas, tāpēc lūdzam automašīnu vadītājus būt īpaši saprotošiem, uzmanīgiem un rēķināties ar to, ka sastrēgumi atsevišķos rajonos būs neizbēgami. Tāpat vēlamies atgādināt, ka šajās dienās policijas darbiniekus pie skolām redzēsiet īpaši daudz, tādēļ, aicinām vadītājus ievērot noteiktos braukšanas ātruma ierobežojumus.”

Pie skolām izvietotās policijas darbinieku patruļas ne vien sekos, lai šoferīši ievērotu noteikto braukšanas ātrumu un citus ceļu satiksmes noteikumus, bet arī rūpēsies, lai bērni nenonāktu veselībai vai dzīvībai bīstamās situācijās.

Valsts policija šajās dienās aicina autovadītājus ievērot īpašu piesardzību ne vien pie izglītības iestādēm, bet arī visā pilsētā.

Valsts policija vēl visiem drošu un prieka pilnu Zinību dienu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl