Valsts policija aicina ģimenēs pārrunāt drošības jautājumus

Komentāri
Valsts policija aicina ģimenēs pārrunāt drošības jautājumus
Foto: Valsts policija

Valsts policija aicina ikvienu ģimeni ar bērniem ierasties Ķīpsalas hallē, kur no 17. līdz 19. aprīlim norisināsies izstāde Bērnu pasaule 2015. Policisti bērniem un vecākiem atgādinās par dažādiem drošības jautājumiem, kas jāievēro ne tikai ceļu satiksmē, bet arī saziņā ar citiem.

Izstādē Bērnu pasaule 2015 varēs piedalīties radošajās darbnīcās, tuvāk aplūkot policijas transportlīdzekļus, iesaistīties aizraujošās diskusijās par drošības jautājumiem, kā arī iejusties policista tēlā un fotografēties Foto stūrītī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Arī bērnu vecāki ir aicināti iesaistīties diskusijās par dažādiem ar drošību saistītiem jautājumiem, jo tieši pieaugušie var bērnam vislabāk izskaidrot rīcību dažādās dzīves situācijās,” norāda policijas pārstāvji.

Lai jautājumus, kas saistīti ar drošību varētu pārrunāt arī mājās, ikviens varēs saņemt Valsts policijas spēli Sivēns lielpilsētā, kuru vēlāk mājās spēlēt kopā ar bērniem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl