2 komentāri

Vairāk nekā puse (55%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka valsts pārvaldes darbinieks, pret kuru ir uzsākts kriminālprocess, ir jāatstādina no amata valsts pārvaldē.

Tikmēr 39% aptaujāto domā, ka šādam darbiniekam uz izmeklēšanas laiku jāierobežo tiesības ieņemt noteiktus amatus. Tikai 3% iedzīvotāju uzskata, ka valsts pārvaldes darbiniekam, pret kuru ir uzsākts kriminālprocess, ir jāturpina darbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl 3% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • Milly Hrőnikas Rhydzinsky
  +1 +1 0

  Milly Hrőnikas Rhydzinsky

  Drizak pat vajadzetu ka tiek momentali izbeigts darba ligums,citadi pestam tiesajas ar valsti ka vinam rdz raditi zaudejumi,
  Darba likuma vajag paredzet ja PERSONA IR IESAISTITA KRIMINALPROCESA TAD DARBA LIGUMA TERMINSH BEIDZAS TAJA PASHA DIENA un bez garaam sarunaam utt,kaut vai iz pamatojuma par valsts parvaldes istaades tela reputacijas graushanu!!!!citadi ir bijusi tadi freeeki kurim visi maaja ar koku un finisha shis notinas uz slimibas lapu...tad saak dzemdet bernus...velak iestajas noilgums!!!
 • Andris
  0 0 0

  Andris

  Ja Latvija bùtu sakàrtoti likumdoßanaa un valdìtu tiesiskums ,tad vispàr tàdas bezjèdzìbas nenotiktu. Bet viss tiek pielàgots priekß shèmotàjiem un korupantiem.m

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl