Valsts izdarījusi “lāča pakalpojumu” vecākiem, kuru bērni apmeklē privātos bērnudārzus

Veicot izmaiņas normatīvajos aktos, valsts izdarījusi ”lāča pakalpojumu” vecākiem, kuru bērni apmeklē privātās pirmsskolas izglītības iestādes. Viņi šonedēļ sākuši saņemt e-pastus, ka bērnudārzi paaugstina mācību maksu.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • eziss

  eziss

  Kartejais pieradijums tam,ka musu valsti vada moraalie kropli,pasi nesajedz,ka skaita un ko dara.....pareiz,kartejo reizi kadam lieka nauda iekritis kabata,kamer vecaki vares driz vspr nevest uz darziniem bernus no vnk nebus par ko
 • nesakrīt

  nesakrīt

  Ja iemesls ir valsts 50 eiro, ko tagad trakstē citādāk un ko bērnudārzs it kā zaudē, kāpēc mācību maksa ir cēlusies vairāk? Nav viss tik tīri no dāzriņu puses
 • Nu ja

  Nu ja

  Kas diez tas par privāto bērnudārzu, kur jāpiemaksā tikai 11 eiro + ēdināšana? Pirms gada, kad gājām privātajā, jo pašvaldības bd nebija vietas, cenas privātajos bija VIRS 300 eiro. Vecākiem bija jāmaksā 70 eiro + ēdināšana. Un ar šo gadu valsts vēl savu finansējumu noņēmusi nost, bet pašvaldības pielikušas 7 eiro. Vecākiem jāpiemaksā 150 eiro vismaz. Kur šitādus aprēķinus - nav ne jausmas. Aizbrauciet tak paši uz kādu reālu privāto bd un aprunājieties ar vecākiem, kā viņi savelk galus kopā. Vienkārši kaitina šie slavinošie raksti, cik valsts / pašvaldība devīga, cik ļoti atbalsta jaunos vecākus. A tas, ka mammai pēc tā 1.5 gada darbā IR jāatgriežas, tas, ka mūsdienās vecāsmammas joprojām ir strādājošas (jo ik gadu paaugstina pensionēšanās vecumu) un mazbērnus nevar pievāķīt, tas ka tie 200 eiro mēnesī (kas savācas kopā privātajā bd ar līdzmaksājumu, ēdināšanu un pulciņiem) vecākie ir kaut kur savā maciņā jāatrod, var to vai ne - par to gan NEVIENS nerunā. Un arī to, ka ne jau ar laba prāta ir jāiet tajā privātajā, jo PAŠVALDĪBAS BD vietu NAV.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!