Komentāri
Valsts administrācijas skola kafijai tērēs teju 42 000 eiro
()

Valsts administrācijas skola kafijas paužu nodrošināšanai plāno tērēt 41 999 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Līgums par pakalpojumu tikt slēgts ar uzņēmumu SIA “MISE.VK”, kas nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Šis pats uzņēmums apkalpo arī Saeimas un Ministru kabineta ēdnīcas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepirkuma konkursa nolikumā noteikts, ka līguma darbības laikā jānoorganizē līdz 3000 kafijas pauzēm. Turklāt ir jāparedz iespēja, ka kafijas pauzes tiek organizētas vienlaicīgi vairākām mācību grupām ar dažādu personu skaitu, kur maksimālais personu skaits ir 400.

Nolikumā arī bija noteikts, ka neparedzētos gadījumos jābūt iespējai noorganizēt kafijas pauzi vismaz trīs stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža.
Kafijas pauzēs paredzēts iekļaut kafiju, pienu, tēju, uzkodu maizītes, pīrādziņus ar gaļu, smalkmaizītes, augļus un dārzeņus, dažādas sāļās uzkodas un kūciņas.

Valsts administrācijas skola ir lielākais mācību centrs ierēdņiem un valsts pārvaldes darbiniekiem Latvijā. Tās uzdevums ir attīstīt un nodrošināt kvalitatīvu mācību un konsultāciju piedāvājumu, kas vērsts uz valsts pārvaldē un pašvaldībās nodarbināto aktuālajām un nākotnes vajadzībām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl