“Valstij naudas ir vairāk nekā saprašanas, kā to tērēt” – saka bērnu vecāki

0 Komentāru
“Valstij naudas ir vairāk nekā saprašanas, kā to tērēt” – saka bērnu vecāki
LETA

Bērnu vecāki, solidarizējoties ar pedagogiem, pauduši, ka “valstij naudas ir vairāk nekā saprašanas, kā to iztērēt”. Biedrības Vecāki par izglītību pārstāve LNT Ziņām norādīja, ka streika dienā vecāki būs nokļuvuši sarežģītā situācijā, taču ir gatavi skolotājus atbalstīt.

“Kādreiz ir jāpienāk risinājumam šai samilzušajai problēmai, kura ir jau gadiem. Skolotājam ir jāsaņem cilvēka cienīgs atalgojums, un kā sākuma atalgojumam jābūt krietni virs vidējā atalgojuma valstī. Skolotājam strādājot ir jādomā par savu darbu, nevis par to, kā nopelnīt, piepelnīt vēl klāt iztrūkstošo naudu pie pamatalgas,” paudusi biedrības Vecāki par izglītību pārstāve Silvija Titova-Treija.

Streika izdošanās ir atkarīga no tā, cik liels skaits pedagogu tajā nolems piedalīties, uzskata vecāku biedrības pārstāve. Pedagogu arodbiedrība nākamajā nedēļā nolēmusi tikties ar vecāku organizācijām, lai skaidrotu streika norisi.

Video!

Ārkārtas sēdē nolemts, ka skolotāji 27. novembrī rīkos brīdinājuma streiku

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padome trešdien, 11. novembrī, ārkārtas sēdē vienojās, ka 27. novembrī tiks rīkots vienas dienas brīdinājuma streiks, informē TV3 Ziņas.

0 Komentāru