Komentāri

Bērnu vecāki, solidarizējoties ar pedagogiem, pauduši, ka “valstij naudas ir vairāk nekā saprašanas, kā to iztērēt”. Biedrības Vecāki par izglītību pārstāve LNT Ziņām norādīja, ka streika dienā vecāki būs nokļuvuši sarežģītā situācijā, taču ir gatavi skolotājus atbalstīt.

“Kādreiz ir jāpienāk risinājumam šai samilzušajai problēmai, kura ir jau gadiem. Skolotājam ir jāsaņem cilvēka cienīgs atalgojums, un kā sākuma atalgojumam jābūt krietni virs vidējā atalgojuma valstī. Skolotājam strādājot ir jādomā par savu darbu, nevis par to, kā nopelnīt, piepelnīt vēl klāt iztrūkstošo naudu pie pamatalgas,” paudusi biedrības Vecāki par izglītību pārstāve Silvija Titova-Treija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Streika izdošanās ir atkarīga no tā, cik liels skaits pedagogu tajā nolems piedalīties, uzskata vecāku biedrības pārstāve. Pedagogu arodbiedrība nākamajā nedēļā nolēmusi tikties ar vecāku organizācijām, lai skaidrotu streika norisi.

Video!

Ārkārtas sēdē nolemts, ka skolotāji 27. novembrī rīkos brīdinājuma streiku

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padome trešdien, 11. novembrī, ārkārtas sēdē vienojās, ka 27. novembrī tiks rīkots vienas dienas brīdinājuma streiks, informē TV3 Ziņas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl