4 komentāri

Lielākā problēma patvēruma meklētājiem, kuri ieradušies Latvijā, izrādījusies nespēja atrast mājokli. Ekonomikas ministrija valdībai atkārtoti piedāvās lemt par diviem variantiem. Ko par to domā iedzīvotāji?

36% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā norādījuši, ka Latvijas situācijai atbilstošākais variants būtu atvieglot bēgļiem dzīvesvietas deklarēšanas procesu, kas ļautu saņemt sociālo atbalstu.

Tikmēr piektā daļa (18%) iedzīvotāju domā, ka Latvijas situācijai atbilstošākais variants būtu pusgadu bēgļiem maksāt vismaz 250 eiro pabalstu dzīvokļa īrēšanai. Un vēl gandrīz puse jeb 46% iedzīvotāju nav spējuši sniegt konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Foto

TOP komentāri

 • marta
  +2 +2 0

  marta

  Kādas muļķības! Labāk padomājiet par Latvijas pilsoņiem!!!! Mums jau tā par daudz liekēžu!
 • Linda
  +1 +1 0

  Linda

  Laikam tomer Lv nav tik daudz mulku lai siem dzivoklus iziretu,jo vini noteikti nemaksatu ne par iri,ne par komunalajiem.
  Un izlikt par nemaksasanu ari nebutu viegli...jo tiktu sacelta tada breka,ka maz neliktos.
  Un man personigi ...tirpas parskrien par muguru iedomajoties par tadiem kaiminiem.....
 • EsEs
  +1 +1 0

  EsEs

  Ko Jūs te čakarējaties, lai neteiktu vel rupjākos vārdos. Kādi atvieglojumi? Vai kādā valstī, kur aizbraukuši mūsu tautieši lai varētu strādāt un izdzīvot, jo LV valdība nav rūpējusies par saviem iedzīvotājiem, saņem kādus pabalstus un atvieglojumus salīdzinājumā ar pamatiedzīvotājiem valstī kurā ieradušies?
  Ja neesi gatavs strādāt un mācīties tad ārā no valsts. Kāda velna pēc LV iedzīvotājiem ar saviem nodokļiem vēl jāuztur liekēži. Pajoliņu bars strādā saeimā. Pagaidām UK nākusi pie veselā saprāta un izstājas no ES un padzen visus liekēžus. Tas ir tikai apsveicami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl