Valmieras skolotāja bēgļu bērnu Facebook nosauc par “kverpli”

57 komentāri

Nepatīkamā starpgadījumā iesaistījusies Valmieras Mūzikas skolas pedagoģe, kurai šobrīd draud nopietnas pārrunas ar mācību iestādes vadību. Viņa sociālajos tīklos kādu imigrantu bērnu nosaukusi par “kverpli” un vēlējusi viņam nāvi.

Bēgļi ir aktuāls temats visā Eiropā. Sociālos tīklus pāršalcis video ar kādu patvēruma meklētāju atvasi, kurš televīzijas kameru priekšā atļāvies parādīt visai provokatīvu žestu. Pie šā video skolotāja ierakstījusi naidīgi noskaņotu komentāru: “Šito kverpli vajadzētu uzreiz nošaut un ielikt uz mūžu ieslodzījumā arī viņa vecākus, ka tādu neradījumu izaudzinājuši!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Šis citāts licis uzdot retorisku jautājumu – vai tiešām šādi skolotāja rāda paraugu saviem audzēkņiem? Kaut arī šobrīd komentārs ir izdzēsts, pasniedzēja saka, ka nenožēlo nevienu pateikto vārdu un ir vēl daudz citu tādu, kuri atbalsta viņas pausto nostāju. Valmieras Mūzikas skolas direktors bija pārsteigts par šo incidentu un solīja ar pedagoģi veikt nopietnu sarunu.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Zirnekļa cūks
  +30 +30 0

  Zirnekļa cūks

  Par patiesības izteikšanu jau sāk draudēt ar kautko nopietnu. Tas Latvija gan kas jauns
 • Lutausis
  +29 +29 0

  Lutausis

  Pareizi pateica - kverplis! Šādiem skolotājiem ir jādod prēmijas, kas saviem skolniekiem māca kverpļus saukt par kverpļiem. .
 • NORMUNDS ČILIPĀNS 1
  +28 +28 0

  NORMUNDS ČILIPĀNS 1

  Cilvēks kurš saprot, kas patiesībā notiek un kādas sekas šim bēgļu bardakam būs. Bet galvenais nebaidās atklāti, tieši un emocionāli paust savu viedokli. Ilgi nebūs jāgaida, kad šitie sāks Jūs varot un kaut . Jūs baltos ,civilizētos un gļēvos. :D

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl