Valmierā notiks festivāls, ka apvieno šķietami nesavienojamo – filmu skatīšanos un velo braukšanu

Pievienot komentāru

Piektdien, 11. maijā un sestdien, 12. maijā, Valmierā notiks festivāls “Kino Pedālis”, kas apvieno šķietami nesavienojamo – velo braukšanu un filmu skatīšanos.

Kā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes”  festivāla idejas autors Rolands Melbārdis, festivāls “Kino Pedālis” notiks jau trešo gadu. Festivāls notiks kā Valmierā, tā arī pilsētas apkaimē.

Savukārt sestdienas rītā ar kopēju startu cauri visai Valmierai starts tiek dots velobraucienam – interaktīvai spēlei, kas trijos dažādos maršrutos vedīs pa filmu cienīgiem līkločiem Valmieras apkārtnē. Ģimenes ar bērniem varēs mīt “Ģimenes pedāli” (ap 12 km). Pieredzējuši braucēji aicināti pieteikties “Puspedālim” (ap 25 km). Bet tie, kuri min gan dienu, gan nakti satiksies “Dižpedālī” (ap 55 km). Braukšanas virzienu rādīs īpaša mobilā lietotne, kas līdz ar norādēm piespēlēs dažādus āķīgus jautājumus, kas saistīti ar velo, kino, aktīvu dzīvesveidu un jautru dzīvošanu. Pa dienu arī līdzsvara riteņu brauciens bērniem, dažādas meistardarbnīcas un vakarā ballīte ar dzīvo mūziku.

Plašāka informācija pieejama mājaslapā “www.kinopedalis.lv”.