Komentāri

Valdošā koalīcija gatavojas ar likuma spēku sargāt Rīgas vēsturiskās vietas, tostarp Lielos kapus. Saskaņas deputāti gan cenšas pārliecināt, ka šādi likuma labojumi ir bezjēdzīgi, jo tramvaja sliedes iecerēts būvēt gar, nevis caur kapiem. Valdošos politiķus Rīgas mēra Nila Ušakova partijas biedru argumenti nav pārliecinājuši.

Valdošās koalīcijas sagatavotie labojumi Rīgas vēsturiskā centra saglabāšanas un aizsardzības likumā paredz, ka pilsētas vēsturiskajā centrā un tā aizsardzības zonā nav pieļaujami tādi transportlīdzekļu infrastruktūras projekti vai citi pārveidojumi, kuri apdraud un degradē dārzu un kapsētu kultūrvēsturisko vērtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr opozīcijā esošās Saskaņas deputāti koalīcijas sagatavotās likuma izmaiņas nosauca par populismu. Viņi atgādināja par Rīgas mēra Nila Ušakova izteikumiem, ka tramvaja līniju caur Lielajiem kapiem nebūvēs. Tā būšot gar kapiem, un tur ir liela atšķirība.

Tomēr diskusijas beidzās ar to, ka deputātu vairākums konceptuāli atbalstīja izmaiņas likumā. Tādējādi neatkarīgi no kapu teritorijas īpašuma tiesībām tiks izslēgta iespēja Lielajos kapos veikt jebkādu apbūvi vai citas darbības, kuru dēļ pastāv kapu teritorijas samazināšanās risks vai to funkciju maiņa.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl