Valdība vienojas par pensiju indeksācijas kārtību

Komentāri
Valdība vienojas par pensiju indeksācijas kārtību
Foto: Marlene Rybka / Flickr.com

Valdība otrdien vienojusies par rudenī gaidāmās pensiju apmēra pārskatīšanas kārtību. Atbilstoši Saeimas pieņemtajam likumam, šā gada 1. oktobrī tiks pārskatītas pensijas vai to daļas, kuru apmērs nepārsniedz 285 eiro mēnesī.

Šis nosacījums gan neattieksies uz politiski represētajiem, kā arī pirmās grupas invalīdiem un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidācijā iesaistītajām personām, kam pensijas tiks indeksētas pilnā apmērā.

Tikmēr pensionārus pārstāvošā organizācija uzskata, ka viņu dzīves līmeni tas neuzlabos un plāno septembrī Strēlnieku laukumā Rīgā rīkot Visas Latvijas pensionāru mītiņu. Akcijas mērķis būšot paust attieksmi pret valdības līdzšinējo darbu, kas federācijas ieskatā bijis neapmierinošs.

Skaties.lv jau ziņoja – vairums iedzīvotāju (69%) domā, ka Vislatvijas pensionāru mītiņš rezultātu nesniegs. Savukārt katrs piektais jeb 21% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir pretējās domās un uzskata, ka mītiņš palīdzēs sasniegt senioru prasības, liecina pētījumu aģentūras TNS un LNT raidījuma “900 sekundes” veiktais pētījums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl