Komentāri
Valdība vienojas ar pašvaldībām par iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporciju
FOTO: LETA ()

Šodien tika panākta vienošanās starp valdību un Latvijas Pašvaldību savienību. Arī nākamgad saglabāsies pašreizējā iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) proporcija – 80% par labu pašvaldībām un 20% valsts budžetā.

Pašvaldību savienība ikgadējā domstarpību un vienošanās protokolā lūdza, lai pašvaldību budžetā tiek ieskaitīts 81% IIN, bet valdība pret proporcijas pārdali iebilda. Tomēr puses vienojās, ka sarunas notiks katru gadu, un gadījumā, ja valdība grasīsies pieņemt lēmumus, kas skars pašvaldību budžetu, tie tiks izanalizēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautājumā par pirmsskolu pedagogu atalgojumu puses vienojās, ka kompromiss patlaban nav iespējams, jo izglītības reforma ir tikai sākusies.

Ministru kabinets arī akcentē, ka pašvaldībām tiks nodrošināta pastāvīga, stabila, prognozējama un funkcijām un pienākumiem atbilstoša ieņēmumu bāze pie pašreizējās IIN proporcijas.

Plašāk par panākto vienošanos TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl