Komentāri
Valdība vienojas ar pašvaldībām par iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporciju
FOTO: LETA ()

Šodien tika panākta vienošanās starp valdību un Latvijas Pašvaldību savienību. Arī nākamgad saglabāsies pašreizējā iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) proporcija – 80% par labu pašvaldībām un 20% valsts budžetā.

Pašvaldību savienība ikgadējā domstarpību un vienošanās protokolā lūdza, lai pašvaldību budžetā tiek ieskaitīts 81% IIN, bet valdība pret proporcijas pārdali iebilda. Tomēr puses vienojās, ka sarunas notiks katru gadu, un gadījumā, ja valdība grasīsies pieņemt lēmumus, kas skars pašvaldību budžetu, tie tiks izanalizēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautājumā par pirmsskolu pedagogu atalgojumu puses vienojās, ka kompromiss patlaban nav iespējams, jo izglītības reforma ir tikai sākusies.

Ministru kabinets arī akcentē, ka pašvaldībām tiks nodrošināta pastāvīga, stabila, prognozējama un funkcijām un pienākumiem atbilstoša ieņēmumu bāze pie pašreizējās IIN proporcijas.

Plašāk par panākto vienošanos TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl