Valdība varētu neatbalstīt “Lattelecom” un LMT apvienošanu

Komentāri

Pretēji ekspertu ieteikumiem, valdība tomēr varētu neatbalstīt telekomunikāciju milžu “Lattelecom” un “Latvijas mobilais telefons” (LMT) apvienošanu.

Valstij dārgi izmaksājušie ekspertu pētījumi un privātā investora “TeliaSonera” draudi nav pārliecinājuši valdošās politiskās partijas par nepieciešamību apvienot LMT un “Lattelecom”. Līdz ar to valdība otrdien, 7. novembrī, varētu lemt par esošās situācijas saglabāšanu un tādējādi pielikt punktu vismaz desmit gadu ilgušajai sāgai par to, ko darīt ar abiem telekomunikāciju uzņēmumiem, tā pirmdien pēc īsas tikšanās atzina koalīcijas partiju pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Augusts Brigmanis
ZZS Saeimas frakcijas vadītājs

Domāju, ka šajā situācijā būtu loģiski šo apvienošanos neveikt. Es domāju, ka acīmredzot pārāk daudz joprojām šo neatbildēto jautājumu. Nav arī vienota atbalsta koalīcijas iekšienē. Šādu svarīgu jautājumu, manuprāt, nevar veikt bez stingra pārliecinoša atbalsta šīs idejas pareizībai.

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs (“Vienotība”)

Ja nav kopējas koalīcijas lēmuma, tad, visticamāk, valdības lēmums būs šāds, kā teica Brigmaņa kungs, rīt.

Vēl līdz pirmdienai partijas “Vienotība” un ZZS atzina, ka šajā jautājumā paļaujas uz valdības lēmumu. Savukārt Nacionālā apvienība valdes sēdē nolēma lūgt savus ministrus neatbalstīt uzņēmumu apvienošanos.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl