Valdība varētu neatbalstīt “Lattelecom” un LMT apvienošanu

Komentāri

Pretēji ekspertu ieteikumiem, valdība tomēr varētu neatbalstīt telekomunikāciju milžu “Lattelecom” un “Latvijas mobilais telefons” (LMT) apvienošanu.

Valstij dārgi izmaksājušie ekspertu pētījumi un privātā investora “TeliaSonera” draudi nav pārliecinājuši valdošās politiskās partijas par nepieciešamību apvienot LMT un “Lattelecom”. Līdz ar to valdība otrdien, 7. novembrī, varētu lemt par esošās situācijas saglabāšanu un tādējādi pielikt punktu vismaz desmit gadu ilgušajai sāgai par to, ko darīt ar abiem telekomunikāciju uzņēmumiem, tā pirmdien pēc īsas tikšanās atzina koalīcijas partiju pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Augusts Brigmanis
ZZS Saeimas frakcijas vadītājs

Domāju, ka šajā situācijā būtu loģiski šo apvienošanos neveikt. Es domāju, ka acīmredzot pārāk daudz joprojām šo neatbildēto jautājumu. Nav arī vienota atbalsta koalīcijas iekšienē. Šādu svarīgu jautājumu, manuprāt, nevar veikt bez stingra pārliecinoša atbalsta šīs idejas pareizībai.

Arvils Ašeradens
ekonomikas ministrs (“Vienotība”)

Ja nav kopējas koalīcijas lēmuma, tad, visticamāk, valdības lēmums būs šāds, kā teica Brigmaņa kungs, rīt.

Vēl līdz pirmdienai partijas “Vienotība” un ZZS atzina, ka šajā jautājumā paļaujas uz valdības lēmumu. Savukārt Nacionālā apvienība valdes sēdē nolēma lūgt savus ministrus neatbalstīt uzņēmumu apvienošanos.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl