2 komentāri
Valdība uzskata, ka “mājas-kuģa” dēļ likumi nav jāmaina
LETA

Lai nākotnē nepieļautu skandalozajam Pāvilostas “mājai-kuģim” līdzīgus gadījumus, izmaiņas normatīvajos aktos nav nepieciešamas, šādu viedokli Saeimas Tautsaimniecības komisijai atbildes vēstulē pauž Ministru kabinets. Otrdien, 13. martā, tā gan vēl jāapstiprina.

Valdība apkopojusi visu atbildīgo ministriju viedokļus un secinājusi, ka šā brīža tiesiskais regulējums ir pietiekams, lai nepieļautu patvaļīgu rīcību kāpu aizsargjoslā un novērstu līdzīgas situācijas nākotnē. Satiksmes ministrija skaidro, ka pēc šā brīža likumiem Pāvilostas “māja-kuģis” nav ne māja un ne kuģis, bet gan būvniecības stadijā esoša peldošā konstrukcija.

Tikmēr Zemkopības ministrija pauž bažas, ka jaunas likuma prasības radītu administratīvo slogu piekrastes zvejniekiem, kuriem ar “māju-kuģi” nav nekādas saistības. Noprotams, ka valdība cer uz būves īpašnieka solījumu uzbūvēto objektu līdz 1. jūlijam no kāpām aizvest.

TOP komentāri

 • Man čista zb jau
  +1 +1 0

  Man čista zb jau

  Uzspiktie mesli, riebjas vnk deputati... shis dzeks tak ir tik bagats ka ar piki visu var panakt
 • s
  0 0 0

  s

  Daudzi likumi nav jāmaina, pietiek tos stingri ievērot, kaut vai tauvas likums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl