Valdība konceptuāli lems par drošības pasākumiem Covid-19 ierobežošanai

1 komentārs
Valdība konceptuāli lems par drošības pasākumiem Covid-19 ierobežošanai
EDIJS PĀLENS, LETA

Valdība 21.septembrī konceptuāli lems par drošības pasākumiem Covid-19 ierobežošanai, pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes žurnālistiem sacīja “Attīstībai/Par!” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Juris Pūce.

Arī Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) norādīja, ka valdības sēdē paredzēts uzklausīt ekspertus par nepieciešamajiem drošības pasākumiem, testēšanās režīmu un pienākumu zināmām profesijām vakcinēties. Premjers uzsvēra, ka šie soļi saistīti ar to, lai netiktu bremzēta ekonomikas attīstība.

Vaicāts sīkāk par to, kādi varētu būt gaidāmie ierobežojumi, Pūce uzsvēra, ka koalīcijā šādus jautājumus neizlemj, balstoties politiskos apsvērumos, un ka ir jāsagaida ekspertu viedoklis. Veselības ministrija par šo jautājumu ziņos publiskā valdības sēdē, kur būs iespējams dzirdēt argumentāciju un ekspertu redzējumu, kādi ir efektīvākie instrumenti, pauda politiķis.

Tāpat šodien valdībai paredzēts izskatīt arī Veselības ministrijas (VM) ziņojumu par vakcinācijas veicināšanas rīcības plānu, gan arī informatīvo ziņojumu par revakcināciju jeb papildu vakcīnas devu pret Covid-19.

Valsts kancelejas direktors un Operatīvās vadības grupas vadītājs Jānis Citskovskis iepriekš minēja, ka par šiem jautājumiem diskutēts arī Operatīvās vadības grupā.

1 komentārs