Valdība atsaka finansējumu grupai “Framest”

12 komentāri

Valdība atteikusi piešķit finansējumu vokālajai grupa “Framest”, lai apmaksātu mūziķu ceļa izdevumus dalībai Phjončhanas olimpisko spēļu koncertprogrammā.

Lēmums tiek pamatots ar vienlīdzīgu attieksmi pret visām trīs Latvijas grupām, kuras ieguvušas tiesības uzstāties olimpiskajās spēlēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda valdībā, gan grupai “Framest”, gan arī grupai “Dagamba” ir jāvēršas Valsts kultūrkapitāla fondā, kur konkursa kārtībā iespējams pretendēt saņemt finansējumu no radošo braucienu atbalsta programmas. Šādā veidā līdzfinansējums ceļa izdevumiem jau piešķirts “Laimas muzykantiem”, kuri arī saņēma uzaicinājumu uzstāties Phjončhanas spēlēs.

TOP komentāri

 • Inese Ramute
 • Māris Elsons
  +2 +2 0

  Māris Elsons

  Kādas tur ir tautas intereses? Kāpēc jāmaksā par kādas grupas reklāmu un izklaidi?
 • Mārtiņš Ločmelis
  +1 +1 0

  Mārtiņš Ločmelis

  Pilnīgi piekrītu,ka nevajag finansēt. Dziedāšana tur ir brīvas izvēles,negribi vai nevari,tad nepiedalies

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl