Valdība atbalsta bijušā izlūka Straumes iecelšanu KNAB priekšnieka amatā

Komentāri

Otrdien, 6. jūnijā, valdība atbalstījusi Militārās izlūkošanas un drošības dienesta Pārvaldes priekšnieka Jēkaba Straumes iecelšanu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatā, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Tagad galīgais lēmums par viņa apstiprināšanu vai neapstiprināšanu KNAB priekšnieka amatā būs jāpieņem Saeimai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministru prezidents Māris Kučinksis (ZZS) valdības sēdē pauda cerību, ka jautājumam par KNAB vadītāja atrašanu beidzot būs pielikts punkts.

Par savām prioritātēm Straume nosauca atjaunot KNAB kolektīvu, novērst sašķeltību birojā un veicināt valsts tautsaimniecības izaugsmi caur korupcijas novēršanas prizmu.

1976. gadā dzimušais Straume vairāk nekā 16 gadus strādājis MIDD, no tiem desmit gadus – pārvaldes priekšnieka amatā. Pirms tam viņš strādājis Valsts policijas Organizētās noziedzības un apkarošanas birojā.

Tāpat Straume darbojies kā MIDD pārstāvis NATO Pretizlūkošanas dienestā Afganistānā, Mazārešarīfā, un kā MIDD pārstāvis NATO struktūrā Beļģijā un Afganistānā, Kabulā.

Papildus akadēmiskajai izglītībai ieguvis plaša spektra zināšanas kvalifikācijas celšanas kursos ASV un NATO struktūrās.

Straume ir Satversmes aizsardzības biroja izsniegta pirmās kategorijas speciālā atļauja pieejai sevišķi slepeniem valsts noslēpuma objektiem, kā arī NATO drošības sertifikāts darbam ar NATO “Secret” līmeņa informāciju.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl