Valdība ar Covid-19 pandēmiju saistītos jautājumus turpinās skatīt piektdien

3 komentāri
Valdība ar Covid-19 pandēmiju saistītos jautājumus turpinās skatīt piektdien
REUTERS / SCANPIX

Valdība ar Covid-19 pandēmiju saistītos jautājumus turpinās skatīt piektdien, 26. februārī.

Ceturtdien valdība nepaguva izskatīt visus Ministru kabineta sēdes dienaskārtībā iekļautos jautājumus, jo Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) šo pēcpusdien jāpiedalās Eiropas Savienības līderu sanāksmē. Pēc Kariņa ierosinājuma ar Covid-19 pandēmiju saistītie jautājumi tiks skatīti piektdien plkst. 15.00.

Lasi vēl: Valdība atliek lemšanu par mazo veikalu atvēršanu

Tādējādi valdība piektdien lems par Labklājības ministrijas (LM) priekšlikumu novirzīt 182 miljonus eiro, lai nodrošinātu vienreizēja atbalsta izmaksu personām, kuras audzina bērnus, 500 eiro apmērā par katru bērnu.

Tiks arī lemts par LM priekšlikumu novirzīt papildu līdzekļus, lai nodrošinātu ar sejas maskām maznodrošinātas personas.

Tāpat valdība lems par Kultūras ministrijas priekšlikumu par individuālajām konsultācijām izglītojamiem, kuri ir pakļauti priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riskam pamatizglītības un vidējās izglītības pakāpē, vispārējās izglītības programmu apguvē 12. klases izglītojamiem un profesionālās izglītības programmu apguvē to klašu, grupu vai kursu izglītojamiem, kuriem 2021. gada pirmajā pusgadā paredzēts kārtot noslēguma pārbaudījumus vai valsts pārbaudes darbus un iegūt atbilstošu profesionālo izglītību.

Valdība arī spriedīs par Satiksmes ministrijas priekšlikumu, kas paredz, ka profesionālie kravas transportlīdzekļu vadītāji, ieceļojot Latvijā, varēs neuzrādīt izziņu par negatīvu Covid-19 testu.

Ieskaties arī šeit: