Valdemāra ielā noplūduši 90 litri degvielas; ugunsdzēsējiem izdevies noplūdi apturēt

1 komentārs
Valdemāra ielā noplūduši 90 litri degvielas; ugunsdzēsējiem izdevies noplūdi apturēt
Foto: TV3 Ziņas

Svētdien, 13. maijā, no traktora Krišjāņa Valdemāra ielā sestdien noplūduši kopumā 90 litri degvielas, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Negadījums noticis Krišjāņa Valdemāra ielā 145. Palkavniece teica, ka ugunsdzēsējiem izdevies noplūdi apturēt un degviela tiek savākta ar absorbentu palīdzību. Tālākā ceļa sakārtošana jāveic tā uzturētājiem.

Rīgas domes Satiksmes departamentā informēja, ka degviela izplūdusi, plīstot traktora bākai. Traktora vadītājam un juridiskai personai Valsts policija noformēs administratīvā pārkāpuma protokolus par vides piesārņošanu.

Izlijušas degvielas dēļ aizvien ir daļēji ierobežota satiksme virzienā uz centru, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

TOP komentāri

  • Traktorists.
    0 0 0

    Traktorists.

    Kaut kāds murgs,traktoristam un firmai administratīvie,it kā speciāli viņi plēsa to bāku,lai piesārņotu vidi. Tā ir kad visi trumpji kungiem rokās,dara kā viņiem pieņemamāk,un nauda jānoslauc no abiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl