No jūnija vidus tirdzniecības centros varētu sākt strādāt vakcinācijas punkti

0 Komentāru
No jūnija vidus tirdzniecības centros varētu sākt strādāt vakcinācijas punkti
REUTERS/SCANPIX

Vakcinācijas pret Covid-19 punkti tirdzniecības centros varētu pakāpeniski sākt darboties no 16.jūnija, 8.jūnija valdības sēdē informēja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Plānots, ka vakcinācijas punktu darbības laiks būs līdz šā gada 31.decembrim.

Pēc valdības sēdē paustā, tirdzniecības centri nodrošinātu telpas vakcinācijas veikšanai, bet vakcinācija tiktu nodrošināta gan pēc pieraksta, gan brīvās rindas režīmā.

Kā preses konferencē norādīja Pavļuts, līdz šim sadarbībai interesi izrādījuši kopumā desmit tirdzniecības centri Rīgā, tomēr plānots papildus uzrunāt tirdzniecības centrus arī Latvijas reģionos.

“Mēs nodrošināsim to, ka šajos vakcinācijas punktos ir vakcinācijas pakalpojuma sniedzēji. Pieteikties varēs “manavakcina.lv” vai pa tālruni 8989, vai mēs paredzam arī iespēju, ka cilvēki varēs vienkārši, bez pieteikšanās ienākt šajā iepirkšanās centra vakcinācijas punktā, ja nepieciešams, pagaidot rindā vai paralēli veicot kādus citus iepirkumus, pēc tam atgriezties un saņemt savu vakcīnu,” skaidroja ministrs.

Jau ziņots, ka aprīļa beigās Nacionālais veselības dienests, “Veselības centra 4”, “Veselības centru apvienības” un lielāko Latvijas tirdzniecības centru pārstāvji vienojušies par darbu sākšanu pie plāna vakcinācijas punktu izvietošanai arī tirdzniecības centros, aģentūrai LETA pavēstīja Nekustamo īpašumu attīstītāju alianses pārstāvji.

0 Komentāru