Vairums Latvijas iedzīvotāju netic, ka VID spēs izskaust aplokšņu algas

10 komentāri

Aplokšņu algas izskaust neizdodas. Ēdināšanas jomā bijuši atklāti skandāli, kā tas notiek un kā tiek ignorēti likumi. Valsts ieņēmumu dienests (VID) solījis cīnīties.

TNS veiktā aptauja liecina, ka trešā daļa Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka VID solītā pastiprinātā kontrole dos labākus rezultātus cīņā pret aplokšņu algām. Tomēr skarbā realitāte ir tāda, ka vairums jeb 61% tādam labam scenārijam netic.

TOP komentāri

 • Māris Kārkliņš
  +1 +1 0

  Māris Kārkliņš

  Kad valstī netiks noteikta stingri katrai profesijai vai darbam stundu samaksa kā pienākas,nevis tikai kādi 2 un mazliet eiro,darba grafiki ar atbildīgo parakstiem,stundu uzskaite ar elektroniskām kartēm,tikmēr VID var necensties izskaust nodokļu nemaksāšanu.Ja tas būtu ieviests jau 90tajos gados,kad sāka rasties visi SIA un privātbiznesi un piedzīti nodokļi kā nākas,tad valsts nebūtu tajā bedrē kur tagad esam.Visi zaga tāpat kā krievu laikos un zog vēl tagad.Likumi tika pieņemti pašlabumam,likvidēja kolhozus un ražotnes,iepirka sertifikātus par kapeikām(bija izveidotas firmas kas uzpērk) un privatizēja uzņēmumus un zemes par īsto sertifikātu cenu 28 lati lai pēc tam pārdotu tos un kļūtu par miljonāriem.Neizlietotos līdzekļus izmanto sev prēmijām,bet zemniekiem nevar izmaksāt kompensācijas,medicīnai unskolotājiem nav naudas,skolas vajag slēgt.Vajag sākt saimniekot un nevajag zagt tik daudz,tad arī visiem būs labklājība.
 • Martins Cerins
  0 0 0

  Martins Cerins

  Labāk aplokšņu nauda nekā,kkadu sud nodokli maksāt resnajiem pip...
 • Kristīne Āboliņa
  0 0 0

  Kristīne Āboliņa

  😁😁😁😁drīz jau nebūs ko izskaust,drīz LV būs tukša😁ja nu vienīgi paši sev un saeimai😁😁😁😁😁😁😁😁

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl