Komentāri

Aplokšņu algu maksāšana jau gadiem ir problēma, un šāda prakse pastāv, par spīti dažādiem ēnu ekonomikas apkarošanas pasākumiem.

Pieejami jauni aptaujas dati par to, cik daudzi paši pazīst kādu, kurš saņem algu “aploksnē”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liela daļa, proti, 43% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā, norādījuši, ka pazīst kādu, kurš saņem algu “aploksnē”. Tikmēr 46% aptaujāto atzinuši, ka viņiem šādu ziņu nav. Vēl desmitā daļa jeb 11% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl