Komentāri
Vairākums iedzīvotāju veselības aprūpi Latvijā vērtē kā ļoti zemu
FOTO: LETA

Veselības nozare Latvijā tiek vērtēta ļoti dažādi. Daļa nozares ekspertu uzskata, ka tā ir nožēlojamā stāvoklī. Problēmas rada ne tikai naudas trūkums, bet arī mediķu kvalifikācija; attieksme pret pacientiem; medicīnisko pakalpojumu sasniedzamība un daudz ka cits.

Iedzīvotāji veselības aprūpes sistēmu vērtē ar 4,3 punktiem 10 punktu skalā. Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punktu) snieguši 14%. Vidēju – 5 un 6 punkti – 35%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr vairākums 49% TNS aptaujāto iedzīvotāju saka, – veselības aprūpe Latvijā vērtējama kā ļoti zema, dodot četrus un mazāk punktus. Tikai divi procenti aptaujāto nav norādījuši konkrētu vērtējumu.

Atbildot uz jautājumu – vai pēdējā gada laikā ir pamanītas kādas pozitīvas izmaiņas, tad apstiprinoši atbildēja vien 9% aptaujāto. Tomēr vairākums – 77% – saka, ka nekādi uzlabojumi veselības sistēmā gada laikā nav. 14% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl