Vairāki populāri mūziķi sagatavojuši aizkustinošu dziesmu Jāņa Vaišļas atbalstam

3 komentāri
Vairāki populāri mūziķi sagatavojuši aizkustinošu dziesmu Jāņa Vaišļas atbalstam

Vairāki Latvijas mūziķi ierakstījuši kopdziesmu Tu paliec, kurā pauž atbalstu pasaules apceļotājam Jānim Vaišļam pirms ieplānotās sirds transplantācijas.

Tāpat J.Vaišļam tiks veltīts atbalsta koncerts, kuru pirmdien, 28. decembrī, klubā 9.vilnis rīko Labdarības lapa Snowflake kopā ar Jāņa draugiem.

Šobrīd dalību koncertā jau apstiprinājusi grupa Jumprava, Juris Kulakovs, Ainars Virga, Liene Greifāne, Credo, Andris Lapiņš, Roberto Meloni, Vita Baļčunaite, Aivars Rakovskis un grupa Bastards, Elza Rozentāle, Mārtiņš Kits un grupa Mad shop boys, De Jorans, deju studija Pro-X, Monro, Rudolfs Plēpis, Elizabete Zagorska, Ēriks Loks, Laura Raila, Riga reggae acoustic ar Horenu Skalbi, Jānis Graudiņš (grupa Okay), kā arī Asnāte Tarvide & Sandis Stapkēvičs.

Klipu ar savām skanīgajā balsīm bez koncerta dalībniekiem kuplinājuši arī tādi Latvijā pazīstami dziedātāji kā Ieva Aukuratere, Olga Rajecka, Jānis Bukums, Midis, Kaspars Beidaks, Valdis Melderis un Valters Friedenbergs. Koncertu vadīs atraktīvais pasākumu vadītājs Valdis Melderis.

Šobrīd izveidots dziesmas Tu paliec, kura tapusi kā De Jorana, M.Kita un Midis kopdarbs, videoklips. Tā autori pauž, ka no dziesmas idejas līdz tās videoversijai pagāja tikai 48 stundas, kas ir “apbrīnojami īss laiks šāda muzikāla projekta realizācijai”.

Foto:

Visi, kuri vēlas kopā ar Labdarības lapu Snowflake un Jāņa Vaišļas draugiem morāli atbalstīt pasaules apceļotāju un vēlēt viņam drīzu izveseļošanos, tiek aicināti apmeklēt koncertu klubā 9.vilnis (Rīgā, Kungu ielā 8), kas notiks 28.decembrī plkst.19.

Jau ziņots, – pagājušajā nedēļā parādījās informācija par pasaules apceļotāja Jāņa Vaišļa slimību, kuras ārstēšanai steidzami nepieciešama sirds transplantācija. Tā kā nav laika gaidīt, meklējot atbilstošu donoru Latvijā, J. Vaišļam jau tuvāko nedēļu laikā nopietnā operācija tiks veikta ārzemēs, un jau šobrīd ar sabiedrības atbalstu ir savākta visa nepieciešamā summa, lai apmaksātu ārstēšanos aiz Latvijas robežām. Taču tikpat svarīgs, pēc viņa draugu domām, Jānim ir arī morālais atbalsts, tādēļ arī radusies ideja par koncertu, kas sniegtu nepieciešamo pozitīvisma devu pirms operācijas.

Video!

Foto – ceļotājs un radošā personība Jānis Vaišļa