Vairāki bērni vakar saēdušies medikamentus. Sargiet savus mazuļus!

Komentāri
Vairāki bērni vakar saēdušies medikamentus. Sargiet savus mazuļus!
Pixabay

Pirmdien, 3. aprīlī, mediķu palīdzība bija nepieciešama vairākiem mazuļiem, kuri mājās atraduši un apēduši medikamentus, pauž Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Zemgalē kāda divus gadus veca meitene piekļuva pieaugušo medikamentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdī, kad meitene atrada zāles, vecāki to pamanījuši, tomēr nepaspēja no bērna atņemt tabletes un meitene tās norija. Meitenīte nogādāta slimnīcā novērošanai.

Savukārt Vidzemē divas mazas meitenes mājās piekļuva pie vitamīniem.

Notikušais tika konstatēts vien tad, kad gadu un divus gadus vecām meitenēm pasliktinājies veselības stāvoklis – sākusies vemšana un sāpes vēderā.

Abas meitenes nogādātas slimnīcā tālākas palīdzības saņemšanai.

Mediķi atgādina, ka vecākiem ļoti rūpīgi jādomā par to, kur uzglabāt medikamentus, lai tiem nevarētu piekļūt bērni, tādējādi neapdraudot viņu veselību un arī dzīvību.

Kopumā pagājušajā diennaktī saņemti 1215 izsaukumi, no kuriem 193 saistīti ar traumām.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl