Vairākas noslogotākās pasta nodaļas strādās stundu ilgāk sūtījumu izsniegšanai

1 komentārs
Vairākas noslogotākās pasta nodaļas strādās stundu ilgāk sūtījumu izsniegšanai
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Lai uzlabotu klientu apkalpošanu un veicinātu pasta sūtījumu operatīvāku apriti, no piektdienas astoņas pasta nodaļas Rīgā un Salaspilī darbdienās strādās par stundu ilgāk, šajā laikā nodrošinot sūtījumu izsniegšanu, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Pasts” pārstāvji.

“Latvijas Pastā” norādīja, ka atsevišķās pasta nodaļās patlaban ir būtiski palielinājusies ienākošo sūtījumu plūsma, uzkrājoties ievērojamam sūtījumu apjomam, kas neļauj operatīvi apstrādāt nākamos sūtījumus un izsniegt tos tālāk klientiem.

Rīgas 21. pasta nodaļa Ulbrokas ielā 7, Rīgas 24. pasta nodaļa Brīvības gatvē 430a, Rīgas 39. pasta nodaļa Brīvības gatvē 211, Rīgas 55. pasta nodaļa Cementa ielā 12, Rīgas 82. pasta nodaļa Augusta Deglava ielā 120, Rīgas 83. pasta nodaļa Dzirciema ielā 1a un Salaspils pasta nodaļa Skolas ielā 5 turpmāk katru darbdienu pakalpojumus klientiem sniegs par stundu ilgāk – no plkst. 8.00 līdz 20.00. Savukārt Rīgas 5. pasta nodaļa Tilta ielā 11 k-3 darbu arī sāks pusstundu agrāk, un tās darbalaiks turpmāk būs no plkst. 7.30 līdz 20.00.

“Latvijas Pasta” pārstāvji aicināja klientus būt saprotošiem un pagarināto darbalaiku minētajās nodaļās izmantot tikai sūtījumu saņemšanai, kā arī aicina klientus izmantot iespēju un izņemt sūtījumus šajā speciāli piedāvātajā laikā.

Jau vēstīts, ka “Latvijas Pasta” apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 93,146 miljoni eiro, kas ir par 3,1% mazāk nekā 2019. gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 55,3% – līdz 2,313 miljoniem eiro.

“Latvijas Pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas Pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4000 darbinieku.

1 komentārs