Vairāk nekā puse iedzīvotāju pārliecināti, ka Latvijai nevajadzētu uzņemt bēgļus

4 komentāri
Vairāk nekā puse iedzīvotāju pārliecināti, ka Latvijai nevajadzētu uzņemt bēgļus
FOTO: LETA

Kamēr valdība spriež, kā uzņemt valstī patvēruma meklētājus, vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju nemaz nevēlas, lai šeit ierastos bēgļi. Par šādiem datiem liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

Vairāk nekā puse jeb 55% iedzīvotāju uzskata, ka Latvijai bēgļi nav jāuzņem. Salīdzinoši biežāk šādi domā cittautieši. Savukārt 12% – pārsvarā rīdzinieki un jaunieši – uzskata, ka jāuzņem tieši 250 patvēruma meklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr 18% iedzīvotāju domā, ka valstij vajadzētu uzņemt mazāk bēgļu – šādu pozīciju salīdzinoši biežāk atbalsta iedzīvotāji, kuri ģimenē sarunājas latviski.

Bet 6% neiebilstu, ja uzņemamais iebraucēju skaits būtu lielāks.

TOP komentāri

 • Marī
  0 0 0

  Marī

  Es arī nesaprotu, kur ņemti šie dati, un kuri cilvēki ir izņēmuma kārtā aptaujāti. Arī man neviens neko nav jautājis. Secinu, ka visi publicētie dati nav objektīvi.
 • vava
  0 0 0

  vava

  Latvija jau kadreiz bija tie emigranti,moldavi ukraini,vaitad nepietika tas bardaks un kriminals???
 • seniore
  0 0 0

  seniore

  Vai tad valdība kādreiz ir rēķinājusies ar tautas viedokli ?Lai tad valdība arī uztur par saviem līdzekļiem un nevis par tautas nodokļiem to jau visi zin,ka valdība ir valsts valstī,dara ko grib,kur tad ir tie slavenie eiro parlamentārieši?Ko tad tie klusē?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl