“Vairāk nekā 350 darba iespēju vienuviet!” Jelgavā aizvadīts Vakanču gadatirgus

Komentāri
“Vairāk nekā 350 darba iespēju vienuviet!” Jelgavā aizvadīts Vakanču gadatirgus
Vakanču gadatirgū Jelgavā piedalījās aptuveni 30 darba devēji, piedāvājot darba meklētājiem vairāk nekā 350 brīvās darba vietas. (Kristīne Ozolniece/ LNT Ziņas)

Otrdien, 12. septembrī, Jelgavas Tehnikuma telpās norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā darba meklētāji varēja vienuviet tikties ar darba devējiem klātienē, lai vienotos par iespējamo darba attiecību sākšanu.

Vakanču gadatirgū Jelgavā piedalījās aptuveni 30 darba devēju, piedāvājot darba meklētājiem vairāk nekā 350 brīvo darba vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darba devēji Vakanču gadatirgus apmeklētājus informēja ne tikai par vakancēm, bet arī par darba nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veica pirmās darba intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl