“Vairāk nekā 350 darba iespēju vienuviet!” Jelgavā aizvadīts Vakanču gadatirgus

Komentāri
“Vairāk nekā 350 darba iespēju vienuviet!” Jelgavā aizvadīts Vakanču gadatirgus
Vakanču gadatirgū Jelgavā piedalījās aptuveni 30 darba devēji, piedāvājot darba meklētājiem vairāk nekā 350 brīvās darba vietas. (Kristīne Ozolniece/ LNT Ziņas)

Otrdien, 12. septembrī, Jelgavas Tehnikuma telpās norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā darba meklētāji varēja vienuviet tikties ar darba devējiem klātienē, lai vienotos par iespējamo darba attiecību sākšanu.

Vakanču gadatirgū Jelgavā piedalījās aptuveni 30 darba devēju, piedāvājot darba meklētājiem vairāk nekā 350 brīvo darba vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darba devēji Vakanču gadatirgus apmeklētājus informēja ne tikai par vakancēm, bet arī par darba nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veica pirmās darba intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl