Komentāri

Māksla – sirdslieta! Ar šādu saukli sācies jau 14. studentu mākslas darbu gadatirgus Latvijas Mākslas akadēmijā.

Izstādē apskatāmi vairāk nekā 10 tūkstoši dažādu unikālu mākslas un dizaina vienību, tostarp gleznas, grafika, tekstils, rotas, keramika, mode un citas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā tirdzniecības dienā apmeklētāji “Jarmarkas” sortimentu jau patukšojuši, tādēļ tas tiks regulāri papildināts ar jauniem darbiem. Kopumā pasākumā piedalās vairāk nekā 300 studentu, kuri cenu saviem darbiem nosaka paši.

Ekspozīcija – gadatirgus būs apskatāma līdz pat 30. decembrim, izņemot Ziemassvētku brīvdienas.

“Jarmarkas” tradīcija aizsākās 20. gadsimta 30. gados, kad notika pirmie mākslinieku darbu gadatirgi, kuros tos varēja arī iegādāties.

Foto

 

Video: LNT ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl