Vairāk Covid-19 gadījumu pašvaldības iestāžu vidū Jelgavā ir bērnudārzā “Pasaciņa” un pašvaldības policijā

1 komentārs
Vairāk Covid-19 gadījumu pašvaldības iestāžu vidū Jelgavā ir bērnudārzā “Pasaciņa” un pašvaldības policijā
EKRĀNUZŅĒMUMS, BEZ TABU

Salīdzinoši vairāk Covid-19 gadījumu pašvaldības iestāžu vidū Jelgavā ir bērnudārzā “Pasaciņa” un pašvaldības policijā, atzina pašvaldības pārstāve Egita Veinberga.

Komentējot strauju Covid-19 gadījumu pieaugumu pilsētā nedēļas laikā, Veinberga aģentūru LETA informēja, ka pagājušajā nedēļā lielākais saslimšanas gadījumu skaits konstatēts Jelgavas cietumā.

Salīdzinoši lielāks inficēto skaits pašvaldības iestādēs uz pašlaik konstatēts pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa” un Pašvaldības policijā. Pārējās pašvaldības iestādēs konstatēti atsevišķi gadījumi. Visas iestādes darbu turpina.

“Jelgavas pašvaldība uzrauga situāciju un veic visus nepieciešamos drošības pasākumus ciešā sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologiem,” skaidroja pašvaldības pārstāve.

SPKC apkopotie dati liecina, ka kopējais saslimušo skaits pēdējās divās nedēļās Jelgavā audzis līdz 362 pilsētas iedzīvotājiem.

LETA jau vēstīja, ka Covid-19 konstatēts arī ieslodzītajiem Jelgavas cietumā. Aprīļa sākumā cietumā Covid-19 bija četriem ieslodzītajiem, bet vēlāk inficēšanās atklāta vēl 35 ieslodzītajiem.

Cietumā tiek nodrošināta ieslodzīto izolēšana no pārējiem ieslodzītajiem un kontaktpersonu apzināšana. Iepriekš izsludinātā karantīna joprojām ir spēkā līdz 30.aprīlim.