Vai uzlīmes glābs no nevēlamās reklāmas pastkastēs?

0 Komentāru
Vai uzlīmes glābs no nevēlamās reklāmas pastkastēs?
EPA/LETA

Ar sabiedrisku iniciatīvu atkal mēģinās ierobežot reklāmu izplatīšanu pastkastītēs.

Iedzīvotāji turpmāk varēs izmantot vienota stila uzlīmes, kas apliecinās noraidījumu dažādām reklāmām. Vairāki lieli Latvijas uzņēmumi, tostarp Rimi, Maxima, Cenu klubs un Arkolat šodien parakstīja memorandu, ar kuru apņemas turpmāk pastkastītēs bez adresātu piekrišanas reklāmas materiālus un neadresētus sūtījumus neievietot, ja uz tām būs uzlīmētas noraidošās uzlīmes. Iedzīvotāji atzīst, ka daļā gadījumu reklāmas ir kaitinošas.

Atsevišķi tirgotāji nākamā mēneša laikā apņēmušies izplatīt simboliskās uzlīmes kopā ar informatīvajiem materiāliem. Taču ja tās nesaņem, ir iespēja to izdrukāt arī pašiem, izmantojot paraugus no Latvijas Darba devēju konfederācijas un Tirgotāju asociācijas mājas lapām.

Pensionāre Laima LNT Ziņām klāsta: “Nav, kur viņas likt. Kur lai liek viņas? Nekas jau tur nav. Kad aiziet uz veikalu, tāpat skatās, kur ir atlaides, to nopērk un viss. Vesela čupa tik sakrājas un nezinu, kur likt pēc tam”.

Savukārt pensionārs Nikolajs teic, ka “te netālu ir tirdzniecības centri Maxima un Rimi. Protams, ir labi zināt, ko viņi interesantu piedāvā un tad mēs dažkārt pat izvēlamies atbilstošos datumus un kaut ko nopērkam. Bet ir arī uzbāzīga reklāma, kas traucē”.

0 Komentāru