“Vai trešais bērns neskaitās?”: daudzbērnu ģimenes pieprasa lielāku atbalstu

2 komentāri

Daudzbērnu ģimenes, kas pulcējās pie Saeimas un Ministru kabineta, deputātiem un ministriem pieprasa lielāku atbalstu.

Akcijas dalībnieki pieprasa lielāku atbalstu daudzbērnu ģimenēm – un par tādām tiek uzskatītas ģimenes, sākot no trim bērniem. Novietojot uz Saeimas kāpnēm četras lelles, protestētāji izteica kritiku budžeta ietvaros izskatāmajam Labklājības ministrijas piedāvājumam – palielināt līdz 50 eiro ģimenes pabalstu par ceturto bērnu.

Bet pabalstus par pirmajiem trim bērniem atstājot nemainīgus: par pirmo 11, par otro gandrīz 23 un par trešo 34 eiro.

Pieteikto 200 cilvēku vietā uz protesta akciju atnāca vien 10 pieaugušie un daži bērni. Kā skaidroja rīkotāji, daudzām ģimenēm vienkārši pietrūkst naudas, lai atbrauktu uz Rīgu.

Video

TOP komentāri

 • .
  +2 +2 0

  .

  Viens berns neko nenozime kur tad vairak. Sev tik kabata baz a grib lai dzimstiba lielaka. Par ko lai uztur ja ir tik 11.00 €iro. Kauns valstij
 • Mara
  +2 +2 0

  Mara

  Ka var gribet lai cilveki Latvija dzivo, ja 1 berinam uz menesi japietiek ar 11 eiro? Par to noperc paku pamperu un tad paliek pari nekas!!! Es saprastu ja butu 50 eiro , vismaz kaut kas. Kur tad ir jauna paaudze mums svariga un ir musu nakotne, ja pretim nenakat??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl