Vai traumatisms iespaido Rīgas Dinamo sniegumu?

Komentāri

Kā jūs, skatītāji un lasītāji, rīkojaties saslimšanas vai savainojumu gadījumā? Liela daļa, visticamāk,  izmanto iespēju saņemt slimības lapu un veseļoties. Taču sportisti, tostarp hokejisti, komandā ir tik, cik ir, tāpēc bieži viņi ir spiesti, par spīti savainojumiem, turpināt spēlēt. Noskaidrojām, cik liela nozīme traumām ir hokejā kopumā un kā tās ietekmē sportistu karjeru.

Trieciens, sitiens, grūdiens – tas ir mūsdienu hokeja rokraksts. Šajā sezonā Dinamo neiepriecina ar savu sniegumu, tāpēc varbūt vainojamas spēlētāju traumas? Pārliecinošs vairākums no jums uzskata, ka neveiksmju iemesli slēpjas citur. Cerēsim, ka mūsu hokejisti nostāsies uz uzvaru takas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bijušais hokejists Oļegs Sorokins uzskata, – ja hokejisti ir labi pastrādājuši treniņprocesā, tad hokejisti ir pietiekami spēcīgi, lai pārvarētu grūtības hokeja laukumā. Hokeja eksperts Guntars Paste savukārt uzskata, ka traumas ir normāla parādība hokejā. “Ja traumu nav, tad treneri sāk baidīties. Tas nozīmē, ka visi komandā ir baltroči,” norāda G. Paste.  Vairāk – skaties.lv.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl