Vai traumatisms iespaido Rīgas Dinamo sniegumu?

0 Komentāru
Vai traumatisms iespaido Rīgas Dinamo sniegumu?
()

Kā jūs, skatītāji un lasītāji, rīkojaties saslimšanas vai savainojumu gadījumā? Liela daļa, visticamāk,  izmanto iespēju saņemt slimības lapu un veseļoties. Taču sportisti, tostarp hokejisti, komandā ir tik, cik ir, tāpēc bieži viņi ir spiesti, par spīti savainojumiem, turpināt spēlēt. Noskaidrojām, cik liela nozīme traumām ir hokejā kopumā un kā tās ietekmē sportistu karjeru.

Trieciens, sitiens, grūdiens – tas ir mūsdienu hokeja rokraksts. Šajā sezonā Dinamo neiepriecina ar savu sniegumu, tāpēc varbūt vainojamas spēlētāju traumas? Pārliecinošs vairākums no jums uzskata, ka neveiksmju iemesli slēpjas citur. Cerēsim, ka mūsu hokejisti nostāsies uz uzvaru takas.

Bijušais hokejists Oļegs Sorokins uzskata, – ja hokejisti ir labi pastrādājuši treniņprocesā, tad hokejisti ir pietiekami spēcīgi, lai pārvarētu grūtības hokeja laukumā. Hokeja eksperts Guntars Paste savukārt uzskata, ka traumas ir normāla parādība hokejā. “Ja traumu nav, tad treneri sāk baidīties. Tas nozīmē, ka visi komandā ir baltroči,” norāda G. Paste.  Vairāk – skaties.lv.

0 Komentāru