Komentāri

Latvija visā Eiropā ir slavena ar savām marihuānas audzētavām dzīvokļos privātmājās, angāros, pagrabos un citās slēgtās vietās un noteikti tas ir ienesīgs bizness līdz brīdim, kad tiec noķerts. Savukārt citi ziemas apstākļos audzē daudz jaukākas dabas veltes – svaigus augļus un dārzeņus, bet arī šiem censoņiem reizi pa reizei jāsaskaras ar policiju, jo kaimiņiem gluži vienkārši patīk sūdzēties un bāzt degunu citu darīšanās.

Iepazīstieties – tā ir Zane. Jauna sieviete, kuras dzīvesveids un hobijs nu kļuvis populārs visā valstī. Proti, Zane savā dzīvoklī audzē augļus un dārzeņus, kas mūsu veikalos pieejami, taču ir apšaubāmas kvalitātes – proti, pilni ar pesticīdiem un turklāt pie mums nonāk sasaldētā veidā, bet vēlāk tiek atkausēti.

Tāpēc, lai dzīvotu veselīgi, Zane lielākoties visas dabas veltes audzē pati. Diemžēl kādam kaimiņam vai nu nepaticis, ka Zanes elektrības skaitītājs griežas mazliet ātrāk vai likusies aizdomīga logos redzamā siltumnīca, tāpēc nosūdzējis sievieti policijai, sakot, ka dzīvoklī tiek audzēta marihuāna. Liels bija policistu izbrīns, kad viņi telpās ieraudzīja augļu dārzu.

Es nezinu, kas piezvanīja. Tā kā es ar neko nelegālu nenodarbojos, man kaut simts policijas dienā nāk – mani tas neuztrauc!
Pēc policijas vizītes vienā dienā, jau nākamajā viņu apciemojis imigrācijas dienests vai Drošības policija un atkal nekā. Zane smej par šādu pārcentību, bet piebilst – kārtībai jābūt – ja vajag, lai pārbauda.

Zane stāsta, ka pēkšņajiem viesiem nejauši gandrīz pati uzrīdījusi likumsargus, jo viņi diezgan atklāti rosījušies pa kāpņu telpu. Un ja nu pēkšņi Zanei uzrodas sekotāji, tad ziniet – pašaudzētie augļi un dārzeņi ir patiešām augstas raudzes un ar pavisam citu garšu.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl