2 komentāri

Kāds iedzīvotājs lielveikalā novērojis dramatisku cenas samazinājumu – vīns, kas iepriekš maksājis gandrīz 26 eiro, pēkšņi ir nopērkams par 3,49. Kā tas tā var būt, un ko par šādu produktu saka vīna speciālists?

Ekonomikas ministrijas un patērētāju tiesību pārstāvji atzīst, ka šāds cenu samazinājums ir visai dīvains, taču, uzmeklējot informāciju par šo pašu vīnu internetā, atklājas, ka Eiropā tas tiek pārdots vidēji par 6 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Arī vīnzinis ar daudzu gadu pieredzi Jānis Kaļķis norāda, ka šāda cenu svārstība liecina par viltīgu gājienu, lai piesaistītu pircēju uzmanību, tomēr paši tirgotāji šādu nebūšanu noraksta uz cilvēcisko faktoru – ievadot sākuma cenu, vienkārši ir pieļauta kļūda.

Video:

TOP komentāri

 • Vadims Kislovs
  +1 +1 0

  Vadims Kislovs

  pasaulē veikalnieki ir priecīgi par gada 6 -7 % peļņu taču LV ja nav 100 -150 % uzvārījums - tas vairs nav bizness
 • punktiņa
  +1 +1 0

  punktiņa

  mūsu valstī pārāk daudz ir šādu drukas kļūdu, taču teiciens- papīrs pacieš visu, drusku neatbilst realitātei, arī par katru nepilnību uz papīra tā pieļāvējam ir jānes atbildība. No cēloņu seku likuma nav iespējams izvairīties, tas ir tikai laika jautājums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl