Komentāri

Daudzi Latvijas iedzīvotāji gaidāmās svētku brīvdienas pavadīs ārpus valsts – ne traģēdija Ēģiptē, ne terorakts Parīzē nav bijuši pietiekams iemesls tam, lai cilvēki atceltu vēl vasarā vai rudens sākumā turp rezervētos ceļojumus, noskaidrojušas LNT Ziņas.

No saviem ceļojumu plāniem atteikusies vien tikai desmitā daļā Latvijas ceļotgribētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gadu mijas laikā pieprasīti esot ceļojumi uz tālām un eksotiskām valstīm – Taizemi, Havaju salām, Maurīciju, Dominikānas Republiku. Tāpat arī slēpošanas kalnos – Austrijā un Itālijā. Populārs maršruts ir arī Tenerife. Teroraktu dēļ lielākā daļa nav atcēluši plānotos braucienus.

Inga Kavaca, Latvijas Tūrisma aģentūru asociācijas pārstāve, ceļojumu aģentūras Vanilla Travel direktore:

Cilvēki savus Ziemassvētku un Jaunā gada ceļojumus plāno diezgan laicīgi: jau augustā un septembrī viņi pieņem lēmumus par braucieniem. Reaģējot uz to, kas notika novembrī, cilvēki tomēr pieņēmuši lēmumu, ka ceļos. Katram ir savs arguments, kāpēc viņš to dara, bet neviens nav atcēlis vai pārcēlis savu ceļojumu.

Tie tūristi, kuri Ziemassvētkus un Jauno gadu bija plānojuši pavadīt Ēģiptes kūrortā Šarmelšeihā, lielākoties ceļojumus neesot atcēluši, bet gan mainījuši galamērķi, jo drošības dēļ Latvijas tūroperatori kopš novembra uz Šarmelšeihu vairs nelido.

Marina Ulanova, ceļojumu aģentūras Tez Tour pārstāve:

Protams, bija daļa, kas izņēma naudu un uzskata, ka jāatturas vispār no ceļojumiem, bet procentuāli tas nav daudz – tie ir kādi 10%. Lielākā daļa cilvēku pārorientējās, tas ir, kad tika atcelti Šarmelšeihas reisi, tas bija novembris un vēl bija vietas gan uz Tenerifi, gan uz Taizemi, tā kā alternatīva uzreiz bija piemeklēta.

Šobrīd nav zināms, kad lidojumi no Latvijas uz Šarmelšeihu tiks atsākti. Citas valstis, piemēram, Vācija turp lidojumus pēdējās nedēļās ir atsākušas.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl