Komentāri
Vai Straume spēs uzlabot KNAB darbu? Iedzīvotāji pagaidām ir noskaņoti piesardzīgi
Foto: F64

Ar apņēmību sakārtot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbu amatā stājies tā jaunais vadītājs Jēkabs Straume. Vai, pēc iedzīvotāju domām, viņš spēs būtiski uzlabot KNAB darbu un atrisināt problēmas, ar kurām birojs ir saskāries līdz šim?

Piektā daļa (20%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uz šo jautājumu skatās cerīgi un uzskata, ka Jēkabs Straume to spēs izdarīt. Tikmēr 42% aptaujāto ir skeptiski un neuzskata, ka Straume spēs būtiski uzlabot KNAB darbu un atrisināt problēmas birojā. Vēl lielai daļai – 38% – iedzīvotāju pagaidām nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl