1 komentārs
Vai Spolītim prasīts atmaksāt izmeklēšanas komisijai piešķirtos 14 500 eiro? Šodien par to lems Saeimā

Parlaments šodien plāno lemt, vai prasīt Saeimas deputātam un Pretkorupcijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītājam Veiko Spolītim atmaksāt no budžeta saņemtos līdzekļus saistībā ar šīs komisijas darbu. Šādu priekšlikumu iesnieguši 15 opozīcijas deputāti.

Deputāti savu ierosinājumu pamato ar to, ka komisijas darbs noslēdzies bez rezultāta, proti, nav apstiprināts galaziņojums. Tiek rosināts arī komisijas priekšsēdētāju un sekretāru aicināt uzņemties politisko atbildību.

Oficiāli komisija darbojās kopš šā gada aprīļa, un Spolītis iepriekš vērtēja, ka tās vadītāja, sekretāra un konsultantu algu fonds bija apmēram 14 500 eiro.

Spolīša sagatavoto galaziņojumu nebija gatavs parakstīt neviens komisijas loceklis, savukārt viens no viņiem – deputāts Ringolds Balodis – vērsies pat Saeimas Ētikas komisijā, lūdzot izvērtēt kolēģa darbu. Tostarp viņš norādījis, ka ziņojums bija sagatavots nekvalitatīvi. Tajā tikušas apkopotas sēžu stenogrammas, un bijušas arī pārrakstīšanās kļūdas, piemēram, banku sektors nosaukts par banku rektoru.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Varbūt jāizveido komisija, kas pārbaudītu pārējo deputātu izklakarēto naudu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl