Komentāri
Vai šo skaisto ēku Elizabetes ielā tiešām sagaida nojaukšana? Soctīklu lietotāji neizpratnē

Sociālo tīklu lietotājus satraukusi izskanējusī informācija par kādas senas koka ēkas likteni Elizabetes ielā. Tiek izteikta versija, ka tā tiks nojaukta, taču Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija (VKPAI) steidz kliedēt bažas un norāda, ka ēka tiks vienīgi “saudzīgi demontēta”.

“Savulaik ar Zaļā kluba pūliņiem tika izglābta no nojaukšanas senā koka ēka Elizabetes ielā 83/85. Vēlāk to izremontēja un iebūvēja koka kolonnas, tad te apmetās karšu veikals Jāņa sēta. Bet – neviens neiedomājās, ka ēka būtu jāņem aizsardzībā. Tad nu ēka dzīvo pēdējo mēnesi, jo janvārī tā tiks nojaukta. Karšu veikals pāries uz citām telpām. Steidziet vismaz nofotografēt šo simpātisko koka Rīgas liecinieku!” teikts Facebook publiskotajā ierakstā.

Minētais komentārs izraisījis viedokļu apmaiņu, gan Facebook gan arī tvitera lietotāju vidū. Reaģējot uz to, VKPAI sniegusi publisku atbildi, kurā norāda, ka ēka netiks nojaukta, bet gan saudzīgi demontēta, lai konstatētu substances apjomu. Viss skaidrojums zemāk:

Lasi vēl