Komentāri

Latgaliešu laika ziņās šodien uzzini, par to, kāds laiks solās būt piektdien, sestdien un svētdien – vai varētu līt, kādas būs temperatūras gan gaisā, gan ūdenstilpnēs!

Laika ziņas latgaliski

Leluokojuos upēs i azarūs iudiņa temperatura byus ap plus 19 , plus 21 grādim. Saleidzynuojumam – cytūs godūs iudiņa temperatura beja pat ap plus 22, plus 24 grādim.

Juosoka, ka tyvuokajuos dīnuos deļ ituos vosorys byus dīzgon sylts – nakts laikā gaisa temperatura byus stabili vairuok par plus desmit grādim, bet vītom naktī nabyus pat soltuok par plus 15 plus 17 grādim.

Dīnys laikā tyvuokajuos dīnuos gaisa temperatura byus stabili vairuok par plus 20 grādim.

Ka runojam par leitu – pīktdiņ ir leluoka īspieja, ka leis, bet sastdiņ i svātdiņ, ka ari leis, tod tikai pa kaidai pileitei!

Par tū, kaids laiks myus sagaida jau augustā, izzynuosit nuokušajuos laika ziņuos latgalīšu volūdā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laika ziņas

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl