Komentāri

Latgaliešu laika ziņās šodien uzzini, par to, kāds laiks solās būt piektdien, sestdien un svētdien – vai varētu līt, kādas būs temperatūras gan gaisā, gan ūdenstilpnēs!

Laika ziņas latgaliski

Leluokojuos upēs i azarūs iudiņa temperatura byus ap plus 19 , plus 21 grādim. Saleidzynuojumam – cytūs godūs iudiņa temperatura beja pat ap plus 22, plus 24 grādim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Juosoka, ka tyvuokajuos dīnuos deļ ituos vosorys byus dīzgon sylts – nakts laikā gaisa temperatura byus stabili vairuok par plus desmit grādim, bet vītom naktī nabyus pat soltuok par plus 15 plus 17 grādim.

Dīnys laikā tyvuokajuos dīnuos gaisa temperatura byus stabili vairuok par plus 20 grādim.

Ka runojam par leitu – pīktdiņ ir leluoka īspieja, ka leis, bet sastdiņ i svātdiņ, ka ari leis, tod tikai pa kaidai pileitei!

Par tū, kaids laiks myus sagaida jau augustā, izzynuosit nuokušajuos laika ziņuos latgalīšu volūdā.

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl