Vai RPIVA jāpievieno LU? Latvijas iedzīvotāju viedoklis

1 komentārs

Šobrīd 37% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atzīst, ka atbalsta Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas pievienošanu Latvijas Universitātei, atklāj jaunākā TNS aptauja.

Ceturtā daļa (24%) aptaujāto norādījuši, ka to neatbalsta. Vēl 21% iedzīvotāju norādījuši, ka nav informēti par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas reorganizāciju, bet 18% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: RPIVA

RPIVA patlaban studē 3 514 studentu. Viņi ir nobažījušies par savu nākotni. Augstskolas studentu parlamentā neatbalsta sasteigtas reformas un sola aizstāvēt studējošo intereses. Tikmēr Latvijas Universitātē mierina, ka pēc apvienošanās studenti būšot ieguvēji.

Latvijas Universitāte un RPIVA par plānotajām reformām pedagoģiskajā izglītībā gatavas diskutēt darba grupā. Atgādinām, ka Izglītības ministrija iecerējusi RPIVA pievienot Latvijas Universitātei līdz augustam.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Diez vai iedzivotāji ielās ir zinātāji šāda speciāla jautajuma vērtēšanā, to varētu vērtēt skolotāji, skolu direktori, kā sagatavoti speciālisti katrā augstskolā.RPIVA gatavo pedagogus, LU - zinātnes speciālistus, uz skolu aiziet tie, kas netiek citur.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl