Vai Prisma kļuvusi par ļaundaru mērķi? Evakuēti arī veikali Igaunijā

Komentāri

Pēc saņemtiem drošības draudiem šo pēcpusdien, 24. decembrī, atkal evakuēts tirdzniecības centrs “Rīga Plaza”, kamēr cilvēki vēl steidza veikt dāvanu pirkumus un mielastu svētku galdam.

Šis jau ir ceturtais gadījums vienas nedēļas laikā, kad nākas evakuēt tirdzniecības centru, laukā izdzenot pircējus un darbiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, ka mērķis ir centrā esošais pārtikas veikals Prisma, jo šonedēļ vairākas evakuācijas pēc līdzīgiem draudiem veiktas arī Prisma veikalos Tartu Igaunijā, bet pārbaudes Tallinā un Narvā, – ziņo igauņu medijs Postimees Online.

Pēc sākotnējās informācijas – draudi tiek sūtīti e-pastā policijai un veikala Prisma birojiem.

Sūtītāju nevar pagaidām atklāt, jo epasti, visticamāk, izsūtīti no šifrētiem serveriem. Tikmēr policija Latvijā atsakās sniegt publiskus komentārus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl