Vai Prisma kļuvusi par ļaundaru mērķi? Evakuēti arī veikali Igaunijā

Komentāri

Pēc saņemtiem drošības draudiem šo pēcpusdien, 24. decembrī, atkal evakuēts tirdzniecības centrs “Rīga Plaza”, kamēr cilvēki vēl steidza veikt dāvanu pirkumus un mielastu svētku galdam.

Šis jau ir ceturtais gadījums vienas nedēļas laikā, kad nākas evakuēt tirdzniecības centru, laukā izdzenot pircējus un darbiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, ka mērķis ir centrā esošais pārtikas veikals Prisma, jo šonedēļ vairākas evakuācijas pēc līdzīgiem draudiem veiktas arī Prisma veikalos Tartu Igaunijā, bet pārbaudes Tallinā un Narvā, – ziņo igauņu medijs Postimees Online.

Pēc sākotnējās informācijas – draudi tiek sūtīti e-pastā policijai un veikala Prisma birojiem.

Sūtītāju nevar pagaidām atklāt, jo epasti, visticamāk, izsūtīti no šifrētiem serveriem. Tikmēr policija Latvijā atsakās sniegt publiskus komentārus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl