Vai Prisma kļuvusi par ļaundaru mērķi? Evakuēti arī veikali Igaunijā

Komentāri

Pēc saņemtiem drošības draudiem šo pēcpusdien, 24. decembrī, atkal evakuēts tirdzniecības centrs “Rīga Plaza”, kamēr cilvēki vēl steidza veikt dāvanu pirkumus un mielastu svētku galdam.

Šis jau ir ceturtais gadījums vienas nedēļas laikā, kad nākas evakuēt tirdzniecības centru, laukā izdzenot pircējus un darbiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, ka mērķis ir centrā esošais pārtikas veikals Prisma, jo šonedēļ vairākas evakuācijas pēc līdzīgiem draudiem veiktas arī Prisma veikalos Tartu Igaunijā, bet pārbaudes Tallinā un Narvā, – ziņo igauņu medijs Postimees Online.

Pēc sākotnējās informācijas – draudi tiek sūtīti e-pastā policijai un veikala Prisma birojiem.

Sūtītāju nevar pagaidām atklāt, jo epasti, visticamāk, izsūtīti no šifrētiem serveriem. Tikmēr policija Latvijā atsakās sniegt publiskus komentārus.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl