Vai Prisma kļuvusi par ļaundaru mērķi? Evakuēti arī veikali Igaunijā

Komentāri

Pēc saņemtiem drošības draudiem šo pēcpusdien, 24. decembrī, atkal evakuēts tirdzniecības centrs “Rīga Plaza”, kamēr cilvēki vēl steidza veikt dāvanu pirkumus un mielastu svētku galdam.

Šis jau ir ceturtais gadījums vienas nedēļas laikā, kad nākas evakuēt tirdzniecības centru, laukā izdzenot pircējus un darbiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, ka mērķis ir centrā esošais pārtikas veikals Prisma, jo šonedēļ vairākas evakuācijas pēc līdzīgiem draudiem veiktas arī Prisma veikalos Tartu Igaunijā, bet pārbaudes Tallinā un Narvā, – ziņo igauņu medijs Postimees Online.

Pēc sākotnējās informācijas – draudi tiek sūtīti e-pastā policijai un veikala Prisma birojiem.

Sūtītāju nevar pagaidām atklāt, jo epasti, visticamāk, izsūtīti no šifrētiem serveriem. Tikmēr policija Latvijā atsakās sniegt publiskus komentārus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl