Komentāri

Krīzes dziļumā, 2009. gadā, notika masveida policijas štata vietu samazināšana, un šīs nabadzības rezultātā tagad izveidojusies situācija, ka viens cilvēks – policists – nereti ir gan sargs, gan apkopējs, gan atslēgu glabātājs.

Tas, ka šāda situācija nav pieņemama un apdraud sabiedrības drošību, izkristalizējies aizvadītajā nedēļā, kad no izolatora Ogrē pamanījās izbēgt divi 18 gadus veci puiši, kas bija aizturēti par zādzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”2009. gadā notika masveida policijas štata darbinieku samazināšana, atbrīvošana. Tā rezultātā mēs esam pie šīs te nabadzības. Viens policijas darbinieks veic arī uzkopšanas darbus, jo diemžēl nav šo apkopēju,” stāsta Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns. Viņš gan norāda – ja tiktu ievērotas drošības instrukcijas, jauniešu bēgšana nebūtu bijusi iespējama.

Jau ziņojām – pagājušās darba nedēļas beigās no Ogres policijas izolatora aizbēga divi 18 gadus veci puiši, kuriem par zādzībām bija piemērots apcietinājums. Vienu jaunieti izdevās aizturēt drīz pēc bēgšanas, otru policisti meklēja visu nakti, līdz notvēra šodien no rīta kādas paziņas dzīvoklī. Notikušais radījis daudzus jautājumus, taču galvenais no tiem – kā bēgšana vispār varēja notikt? Tiek vērtēta arī policistu atbildība notikušajā.

Skaties video un uzzini vairāk!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl