Vai normāli? Dažviet Rīgā dzīvokļos tikpat “silti”, kā aiz loga

Komentāri

Ķengaraga iedzīvotāji salst – viņu dzīvokļos gaisa temperatūra gandrīz tāda pati kā aiz loga. Tas viss – parādnieku dēļ. 

Ārā ir auksti, tas ir normāli, jo ir novembris. Savukārt dzīvokļos gan vajadzētu būt silti – par to pārliecināti Prūšu ielas 17.a nama iedzīvotāji Ķengaragā. Viņiem vēl aizvien nav apkures, un cilvēki jau vairs nesaprot, ko darīt – lamāties vai raudāt. Nepalīdz pagaidām itin nekas. Pagaidām atliek vien sildīties ar elektrisko sildītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājas iemītnieki zina – ēkai ir parāds. Tas nevienam nav noslēpums. Vislielākais parādnieks meklējams 11. dzīvoklī – viņš parādā ir trīs tūkstošus eiro, taču esot vecs vīrs un – ko gan no tāda paņemsi? Tad, kad jāsalst, līdzjūtībai tomēr nav vietas, un ļaudis prasa palīdzību no apsaimniekotāja. Taču līdz šim, viņuprāt, to nav saņēmuši.

“Viņš pat nerādās te. Sapulces nesasauc, ar cilvēkiem nerunā. Cik reižu es esmu teikusi – Gunti, dari kaut ko! Palīdzi! Viņš neko nedara!” tā apsaimniekotāja rīcību raksturo kāda nelaimīga šā nama iedzīvotāja.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl