4 komentāri
Vai nodokļu “dižreforma” nonākusi politiskā strupceļā? Pretēji cerētajam, tās izskatīšana valdībā nav notikusi
Foto: LETA

Šonedēļ arvien vairāk sāka šķist, ka politiskā strupceļā varētu būt nonākusi ambiciozi pieteiktā nodokļu “dižreforma”. Pretēji cerētajam, šonedēļ nenotika tās izskatīšana valdībā.

Sastopoties ar “Vienotības” iebildumiem, jautājums sākotnēji tika atlikts uz nākamo nedēļu, bet tagad nav skaidrs, vai tas notiks arī šajā termiņā. Pēc tikšanās ar vienu no reformas līdzautoriem, Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču, premjerministrs Māris Kučinskis piektdien bija spiests atzīt, ka vismaz ar daļu no reformas priekšlikumiem var nākties piebremzēt, kamēr Latvija saņem Eiropas Komisijas “jā”- vārdu lielākam budžeta deficītam.

Latvijas Banka gan joprojām uzstāj uz biznesam izdevīgā darbaspēka nodokļu sloga mazināšanu un nodokļa atcelšanu reinvestētajai peļņai, taču rosina atmest vēlāk Finanšu ministrijā tapušos plānus celt minimālo algu un neapliekamo minimumu – tieši tos priekšlikumus, kuri kaut mazliet varētu sākt mazināt nevienlīdzības plaisu mūsu sabiedrībā.

“Mēs tracinām sabiedrību ar vieniem skaitļiem, pēc laiciņa ar otriem. bet beigās atnāk Eiropas komisija un pasaka, ka šie skaitļi nekam neder,” saka Rimšēvičs.

TOP komentāri

 • Vilis
  +2 +2 0

  Vilis

  Nodoķli kā vienmēr , kāda tur reforma ! Aplaupīta ar tiem kā vienmēr būs tautas nabadzīgākā daļa , Nebūsim naivi ! Realitāti redzēsiet pēc vēlēšanām ! ZZS alkatībai un nekaunībai un meliem robežu nav !
 • dace
 • vientiesība
  +1 +1 0

  vientiesība

  es tik tiešām biju ļoti labās domās par Reiznieci, esmu smagi vīlies...ļoti

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl