Komentāri

Lai runātu par regulāro reisu atjaunošanu, Liepājas lidostu šodien apmeklēs satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Rekonstruētā Liepājas lidosta šā gada maijā tika atvērta nekomerciāliem lidojumiem, savukārt septembrī Civilās aviācijas aģentūra to sertificēja arī komerclidojumiem.

Liepājas lidostas rekonstrukcija beidzās pagājušā gada oktobrī. Lidostā izbūvēts jauns skrejceļa segums, nostiprināta lidjosla, kā arī atjaunots lidmašīnu perons un stāvvietas.

Lidostas rekonstrukcija izmaksāja 9,27 miljonus eiro, no kuriem 7,8 miljoni eiro bija Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējums.

Pirms 10 gadiem valsts jau mēģināja atdzīvināt aviosatiksmi Liepājā. Tas notika ar dotāciju palīdzību  – nacionālā lidsabiedrība airBaltic atvēra reisu uz Rīgu, vēlāk arī uz Hamburgu un Kopenhāgenu, vēlāk Krievijas kompānija Atlant Sojuz uzsāka lidojumus uz Maskavu. Taču krīzes ietekmē visi maršruti tika slēgti.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl